Multikulturalizmus

Keď sa odohrala bitka medzi skinheadmi a anarchstami v Nitre pred podnikom Mariatchi, tak sme každý deň po dobu niekoľkých týždňov mohli v „mienkotvorných“ médiách videť aspoň desať článkov o tom, ako boli „bezbranní študenti“ kopaní do hláv. Budeme podobnú spŕšku článkov vidieť aj v tomto prípade?

Calais

Poriadny šok zrejme zažili škótske deti, ktoré sa včera vracali z lyžiarskeho zájazdu v Taliansku. Prechádzali totiž cez neslávne známy francúzsky utečenecký tábor neďaleko Calais, miesto, ktoré už dlho spôsobuje vrásky a škody na majetku mnohým kamionistom.

Polícia v Kolíne

Viaceré mestá v Nemecku zažili počas silvestrovských osláv vlny sexuálneho obťažovania a znásilnení. Médiá o týchto udalostiach spočiatku mlčali, no tlak verejnosti ich nakoniec prinútil uznať, že v Kolíne, Hamburgu, Stuttgarte a iných, nielen nemeckých mestách bolo sexuálne obťažovaných niekoľko desiatok až stoviek žien, a to všetko mužmi s „migračným pozadím“ alebo „arabským/africkým“ vzhľadom. Policajné orgány postupne prijímajú hlásenia od poškodených žien.

Je všeobecne známe, že 2. decembra tohto roku došlo k ďalšiemu útoku moslimských teroristov s väzbami na ISIS, následkom ktorého bolo v kalifornskom meste San Bernardino zavraždených 14 ľudí a 23 ďalších bolo zranených. Menej je však známe, že tomuto útoku sa dalo predísť nebyť atmosféry politickej korektnosti. Susedia vraždiaceho páru si všimli ich podozrivé správanie, rozhodli sa ho však nenahlásiť, aby neboli obvinení z rasizmu.

(Berlín, 23.11.2015) Imigračná kríza neutícha napriek výraznému ochladeniu a blížiacej sa zime. Skôr naopak, do Nemecka prúdi stále viac imigrantov. Len za prvé tri novembrové týždne zaregistrovala spolková polícia 180 000 ilegálnych prekročení nemeckej hranice. Čoskoro tak bude prekročený doterajší mesačný rekord z tohto októbra (181 000). Doteraz v Nemecku denne pribudlo 8 000 azylantov, v novembri sa toto číslo značne zvýšilo.

(Mníchov, 20.11.2015) Popredný austrálsky odborník na terorizmus David J. Kilcullen, ktorý v minulosti pracoval aj pre americký Pentagon, sa pre nemecký magazín Foxus vyjadril, že Islamský štát (IS) si v západnej Európe buduje široko rozvetvené para-militaristické štruktúry. Ide o omnoho väčšiu bezpečnostnú hrozbu pre starý kontinent, ako si väčšina ľudí pripúšťa.

(Bonn, 12.11.2015) Počas uplynulej soboty usporiadala organizácia „Refugees Welcome Bonn“ (Utečenci vitajte, Bonn) párty pod heslom „Párty bez hraníc“. Vstupné bolo päť eur, ale pre žiadateľov o azyl bol vstup zadarmo. Namiesto multikultúrneho vyžitia sa však prítomné dámy stretli skôr so sexuálnym obťažovaním, na ktoré sa sťažovalo viacero účastníčok párty.

Je bežné počuť a vidieť v médiách ľudí, ktorí označujú všetkých naokolo za islamofóbov, rasistov, antisemitov a podobne. Zvlášť v krajinách, ktoré sú najviac zasiahnuté neomarxizmom, ako napríklad vo Švédsku. Títo ľudia sú však zvyčajne sami plní nenávisti voči iným.

Dúhová vlajka v plameňoch

Vítači imigrantov by najradšej vymazali zo sveta ľudí, ktorí s nimi nesúhlasia – najčastejšie ich označujú za xenofóbov alebo rovno náckov. Na druhej strane by sa však radi roztrhali za to, aby Európu mohli zaplaviť moslimovia, lebo veď chcú a prečo by sme im v tom mali brániť. Je to ich akási bezhraničná láska k cudziemu, ale čo je horšie, tak aj k neznámemu.

(Berlín, 05.10.2015) Migračná vlna do Európy stále neutícha. Tento stav dostatočne ilustrujú narastajúce odhady azylantov v Nemecku, cieľovej destinácie väčšiny imigrantov. Pôvodný predpokladaný počet pre rok 2015 bol 300 000 žiadateľov o azyl, čo mal byť nárast o tretinu oproti roku predtým. Koncom leta sa však odhad zvýšil na 800 000, v septembri na milión a dnes už na jeden a pol milióna žiadateľov.

(Spielfeld, 26.09.2015) Asi 60 členov a sympatizantov rakúskeho identitárneho hnutia Identitäre Bewegung Österreich (FB, Twitter) dnes zablokovalo hraničný prechod Spielfeld na rakúsko-slovinskej hranici. Cieľom tejto akcie bolo poukázať na nedostatočnú ochranu rakúskych, a aj celkovo európskych, hraníc pre vlnou ekonomických migrantov, ktorí sa cez Rakúsko snažia dostať do Nemecka či Škandinávie.

Kvôli zvýšenému počtu prisťahovalcov stúpne v Nemecku číslo nezamestnaných, o ktorých sa bude musieť postarať štát. Dôvodom je, že si nedokážu nájsť prácu, keďže sa, mimo iného, medzi nimi nevyskytuje veľa kvalifikovaných síl. „Sýrsky lekár“ je vraj zriedkavý úkaz, vyjadrila sa nemecká ministerka práce Andrea Nahles.

Včerajší deň sa niesol v znamení protestov proti islamizácii a liberálnej imigračnej politike EÚ. Neprotestovalo sa iba v Bratislave, ale tiež v Prahe, Varšave, Gdansku, Krakove a ďalších poľských mestách. Spolu sa týchto demonštrácií zúčastnili desaťtisíce ľudí.

Masmédia po celej Európe predstavujú prichádzajúcich migrantov často ako vďačné ženy a deti najmä zo Sýrie, ktoré potrebujú našu bezvýhradnú pomoc a ochranu. Tento mediálny obraz sa však rúca pod náporom mnohých videí, ktoré kolujú po internete a zobrazujú „utečencov“ v inom svetle. Prinášame viacero takýchto videí z rôznych častí Európy.

Kvôli nárastu žiadateľov o azyl, ktorému je v súčasnosti Nemecko vystavené, sa väčšina Nemcov prikláňa k obnoveniu hraničných kontrol, ktoré boli odstránené na základe Schengenskej dohody.

Ilegálni imigranti prekračujú hranice

V diskusiách, resp. skôr hádkach, som si všimol, že niektoré vzorce myslenia sa u osôb obhajujúcich prílev imigrantov alebo antiantiimigrantov opakujú. Sú to však často logické prešľapy, pričom na nich je postavených mnoho karikatúr i vtipov zo strany tých, ktorí tak aktívne kritizujú náš odmietavý postoj voči masovej imigrácii.

U mnohých sa rovina zveličeného humoru zlieva s časťou ich argumentácie. Skúsim tie najčastejšie logické prešľapy popísať.

(Washington, 10.08.2015) Podobne ako v Európe aj v USA je jednou z hlavných tém otázka ilegálnej imigrácie. Môže za to brutálna vražda Kathryn Steinleovej ilegálnym imigrantom v San Franciscu a svojrázna kampaň podnikateľa Donalda Trumpa, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu pre prezidentské voľby. Zo štatistických údajov vyplýva, že ilegálni prisťahovalci majú v niektorých štátoch únie na svedomí viac ako 30 % vrážd.

Pôvodné európske národy, ktoré zjednodušene označujeme ako biele, tvoria menšinu celosvetového ľudstva a ich počet sa neustále znižuje dôsledkom toho, že biele ženy rodia oproti iným omnoho menej detí. Predpokladá sa, že približne v roku 2050 budú bieli ľudia tvoriť menšinu nielen v rámci sveta, ale aj v rámci Európy a Spojených štátov amerických.

Aj napriek tejto pre nás nepríjemnej predpovedi sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí si myslia, že aj teraz je na svete príliš veľa bielych ľudí, hlavne v Európe, a žiadajú, aby sa to čím skôr zmenilo.

Alain de Benoist

V roku 1973, krátko pred svojou smrťou, francúzsky prezident Georges Pompidou schválil prílev imigrantov, aby tak vyhovel požiadavke niekoľkých veľkých kapitalistov, ako napr. Francis Bouygues, ktorý horlivo túžil po výhodách poddajnej a lacnej pracovnej sily nemajúcej triedne povedomie a žiadne tradície v boji za sociálne práva.

V Berlíne sa pobili arabské rodiny

Takmer sto policajtov muselo v utorok zasahovať na jednom z detských ihrísk v Berlíne. Príčinou bol spor medzi dvoma ženami, ktorý prerástol do hromadnej bitky.

Imigranti v meste Linz

Koncom mája sa v rakúskom meste Linz konala menšia vzbura tamojších imigrantov, ktorí sú ubytovaní v stanoch v areáli polície. Približne 200 „utečencov“, ktorí budú čoskoro doplnení ich príbuznými, je nespokojných so stravovaním.

Farebný nórsky dorastV reakcii na náš starší článok o katastrofálnych následkoch multirasového a multikultúrneho „obohatenia“ nórskej spoločnosti nám zaslal náš čitateľ R. K. preklad pozoruhodného článku z najväčšieho nórskeho denníka Aftenposten. Hoci jeho autorka Rita Karlsenová z organizácie Human Rights Service nezaprela svoj liberálny svetonázor, ponúka svedectvo o tom, ako masový príliv imigrantov spôsobuje, že Oslo je zo dňa na deň stále menej nórske. Poučme sa na Slovensku zo skúseností škandinávskych krajín skôr, ako bude neskoro. (Redakcia)

Obézna RómkaNiekoľko Rómok bývajúcich v Seredi sa za posledné roky svojím správaním dostali do povedomia stovkám ľudí, ktorí zvyknú cestovať autobusmi na trase Bratislava – Sereď.

Sú arogantné, hlučné, obézne a hoci nevoňajú, voňavky predávajú. Drzo a dotieravo. Článok vznikol z príbehov ľudí, ktorí tieto skúsenosti zažívajú.

Zábava